برگزاری جلسه نشست خانواده دانش آموزان با موضوع نماز
1395/10/17
برگزاری جلسه نشست خانواده دانش آموزان با موضوع نماز
در این جلسه که باحضور امام جمعه بخش مشگین شرقی،رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه لاهرود،معاونت پرورشی،کارشناسان اداره و اولیاء دانش آموز در پژوهش سرای ابوریحان لاهرود برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین حسن صفری امام جمعه بخش مشگین شرقی گفت: مهمترین وتاثیرگذارترین راه وشیوه ارتباط باخدا وحل تمامی مشکلات امروزه جامعه رادرگرو خواندن نماز عنوان نمود.خاطر نشان کرد: در جامعه اسلامی بهترین و پایدار ترین راه برای رسیدن به آرامش درونی وخدا نماز می باشد.
 
حجت الاسلام والمسلمین صفری ، باشمردن حقوق والدین وفرزندان ،راه کارهای تربیتی ارائه شده درمکتب ائمه ی اطهار علیهم السلام رابهترین منبع برای تربیت نسلی سالم ومومن عنوان نمود.
 
صفری در پایان سخنان خویش ضمن اشاره به راههای جذب و تشویق دانش آموزان و فرزندان به موضوع نماز و تاثیرات مهم آن از جمله بیداری فطرت اسلامی و حیات ابدی وجاویدان انسان از پدران و مادران درخواست نمود تا الگو و اسوه خوبی برای پدران و مادران فردای این سرزمین باشند.
 
پرویز نقدی لاهرود رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه لاهرود ضمن تبین وتشریح اهمیت نماز ، این فریضه را نمادی با ارزش از جامعه مطلوب اسلامی عنوان نمود که عناصری مانند رهبری ،اتحاد ونظم را در بر می گیرد.